September 2011

Automne, Hiver.

20. september 2011 at 20:44 | emma.
Nazdáár<33

Tak se zase ozývám. Je mi fajn, škola šlape v pohodě, mám plnou stránku jedniček cháá.Pilná příprava se vyplatí, takže když si to nepokazím talentovky dělat nebudu. Hůůhůů. Chápete too?!! My už si objednáváme školní trička. WTF?! Jedna vlezdoprdelka, třídní šprtka už je prostě chce, bože. Půl roku na to máme, a vybrala si je podle sebe. Kráva. Dneska jsme četli Romea a Julii. Já jsem byla Julie a KÁ! Ten Ká(šprt co mě chtěl:DD) byl Romeo, takže samozřejmě půlka třídy výbuch, že jo. Já rudá až na prdeli. Bóže. Mám ve třídě samí primitivy, všichni se strašné změnily. Brutus. Hůů, těším se na zimů, už se těším až si pojedu pro nový válěnky, bundu a všéchno. Bude mi teplo, tváře budu mít stuhlý od zimy.♥ Jo, jo to je naše viď Kath.<33 Hochu, posral jsis to u mě. Zamilovala jsem se do tebe a ty jsi udělal tu nejhnusnější věc na světe, a ty to samí. Moc dobře jsi věděla, žě jsem do něj zakoukaná. Říkala jsi jak ho máš v *** a když máš příležitost tak jí využiješ. Tohle máš u mě zapsaný. Vím, že vás to nezajímá ale moje nejlepší kamarádka, to je jedno. Mrznou mi ruce, víčka padají.
Končím své nesmyslné výplody.
Ahoj, volám do prázdna.
Tumblr_lrmov93uar1r010fmo1_500_large
<333
294089_2327640239423_1502205399_2571569_5104699_n_large


précipiter.

14. september 2011 at 15:25 | emma.
Nazdáár! <33

Nějak nestíhám, mám fofr. Škola? Pff, opakování. Opakujeme věci co jsme braly snad v 6. třídě, dobrej haluz. Měli by nás připravovat spíš na střední a né takovýhle hovna :D Moc se neučím, spíš dávám partu dohromady, kluci se rozhádali a no prostě to je jedno, nebudu to tady rozvádět, je to prostě těžký všechno. Zamilovala jsem se, do špatnýho člověka. Jsem smolař. Jen chci říct, že pozstavuji, na dobu neurčitou. Budu tu jen o víkendech, takže od pondělí do pátku pozastaveno a o víkendu tu asi budu. Asi nechápete, že ne? No nevadí. Stejně sem nikdo nechodí, jen já tu každý ráno vymetám pavučiny.
Krachuju.
Kdo seš je mi fuk, páč mi máme svůj controller!♥

Sežer "mejkap", třeba budeš krásná i uvnitř.

5. september 2011 at 19:17 | emma.
No nazdáár♥!

Tak se zase po století ozývám. Škola, nudnější věc neznám. Všichni se strašně změnili, kluci mi začali bezdůvodně nadávat. Šli jsme první den na zmrzlinu, protože jsme neměli co dělat, tak když jsem se vracely ke škole kluci na mě pokřikovaly, Hej Adélo, jsi píča. A horší věci. Bylo mi tak do breku, minulý rok ještě třída pohodářů a když máme před sebou poslední rok, musí se chovat takhle, ach jo. O víkendu jsme stanovali, přišli za námi kluci.[kamarádi, už vyšli.] a oni dělali kraviny, zatím co já seděla u ohně a brečela. Přišel za mnou kamarád sednul si ke mě a chytnul mě kolem ramen a vyzpovídal mě, za chvíli u mě byli všichni. Tak jsem jim to řekla. Kluci se nasraly a chtějí si kluky odchytit, nechci to po nich. Nikdy jsem nepotkala kluka který by se ke mě takhle hezky choval, mám ho strašně ráda. Je skvělej, mám celkem strach. Asi jsem se zamilovala, do něj, trošku. Není to vážný, ale zdál se mi o něm sen, a potom jsem ho nemohla ani vidět,ale už je to v pohodě beru ho za super kamaráda, který mě vždy podrží, obejme a řekne to bude dobrý. ♥ Mám prostě skvělý kamarády, za rok mě čeká intr s nejlepší spolužačkou co jsem kdy měla, jsem šťastná, že jdu s ní na školu. Snad nád vezmou, prosíím♥ Jdeme na zdrávku, obor zubní laborantka, teším se na to. Akorát se bojím talentovek jako blázen, snad je udělám. Jo,jo.
Michelle chybíš mi, ani nevíš jak :'//<333! (sacre bleu)