August 2011

Retour à l'école.

31. august 2011 at 9:06 | emma.
Ahoj, nazdár, Bonjour,
nevim jak jako vy, ale já se do školy celkem těším. Né na učení smamosebou ne, ale na kamarády co jsem dva měsíce neviděla. Čeká mě ten nejlepši rok co na základce může být.Teda první třída pořád vede. Akorát budumít málo času, ven budu chodit jen o víkendu, a volebal asi taky budu muset omezit. Trenér mi dá, když mi teď dodělal registračku. Musím se hodně učit, tenhle rok zase s vyznamenáním.♥ Musím, pak mám z toho sama radost, ach jo. Dneska všichni odjíždí na intr, můj skvělej kamarád, co si zase oholil hedku na plešato, ach jo. :D:/ Moje nejlepší, nejmilovanější, miláčková Mladá.♥
zlato, ani nevíš, jak moc moc maximálně brutálně nehorázně mi budeš chybět, ty tvoje romány, a tak všechno. Jsi nejkrásnější a moje♥ Já přísahám, že až budou zase prázdniny, nevim jaký teď budou, ale budou, nasednu na vlak a jedu za tebou, musím tě vidět♥ oui. Včéra jsem byla nakupovat, jela jsem si spíš jen pro boty, protože v converskách chodit nemůžu pořád, tak mám nakonec nike capri, takový černý s červeným nike♥ Pak jsem si koupila leopardí šálu, šedej svetřík kterej jsem scháněla dlouho :D a dvě tílka. Chtěla jsem ještě Bejsbólovku, ale už neměly číslo, echm. Stejně to nikoho nezajímá. Tak se mějte a zítra si to užijte, já všem skočím kolem krku.
Back to school, Zpátky do školy, Retour à l'école.
Tumblr_lqq3nws3bt1qexweno1_500_large

Chci lásku, se vším všudy.

28. august 2011 at 19:20 | emma. |  Dreams.
Čau. Ahoj. Bonjour,
víte co chci, boyfrienda, kluka, lásku. Chci bejt zaláskovaná, chci chodit ruku v ruce, po městě, a být šťastná. Chci, aby mě miloval, říkal mi to třeba milionkrát denně, miloval by každou mojí chybu, nic by mi nevyčítal, naslouchal mi. Chci romantiku, chci prostě všechno se vším všudy. Chci, ale chtít by mohl každej, bohužel. Všechno je poslední dobou těžký, všechny skoro všechny kamarádky jsou zadaný, mě nezbívá poslední dobou jen, křenit. sacre bleu !To je mi to souzený nebo co ? Proč o mě nikdo nejeví zájem, proč nejsem krásná, úžasná, paní dokonalá a dost dobrá pro tebe ? Proč, pořád jen otázky, zklamání,stres, radost, urážky. Za prázdniny, jsem potkala, milióny krásných kluků, jen pár jsem poznala. Nejkrásnější kluci jsou v Americe.♥ Hovňo, v Paříži, pod eifellovkou, chci lásku z filmu, procházky po pláži při východu, západu slunce. Vážně to všechno chci. Jedinej kluk co splňuje podmínky, žije, žijé jooo !
Chci, to co mít nikdy nebudu.
Tumblr_lqm7kghhub1qi1trro1_500_large


garçons, le soleil, la paix.^

24. august 2011 at 11:36 | emma.
Bonjour.
Ptáte se kam jsem zmizela, odpověď je lehká. Zmizela jsem ven, je krásně, užívám si prostě nó. Na tom snad není nic špatného, nebo ano ? Hmm, spíše ne. Můj den začíná vstáváním, pokračuje do kuchyně kde se nasnídám, naobědvám dále pokračuji do koupelny a pokoje. Obléknu se a vyrážím ven. Takže je to každý den. Stereotip. Jsme pořád v kůlně, je tam strašná sranda. S kamarádkou vymyšlíme písničky, provokujeme lidi, tančíme všechno možný. Jsme tam od rána do večera. Tohle hodlám dělat do konce prázdnin. Takže žádné články nečekejte, na komentáře ráda odpovím, ale do konce prázdnin zde nečekejte žádný článek, protože si chci užívat. oui. Tak se mějte a vyražte někam ven, přece si to nenecháte ujít !
Miluju vás, hlavně mojí mladou.♥

Všechno je mi fuk, páč mi máme svůj controller.

14. august 2011 at 20:25 | emma.
Chow,Chow.
Po dlouhé době se ozývám, nejsem tu, protože si užívám poslední střípky prázdnin. Moje nejlepší kamarádka jde na střední a už se moc neuvidíme, tak si jí chci užít. Většinu času trávíme u kluků v Kůlně, to je naše klubovna. Jsme tam zalezlý, kecáme všechno probíráme, děláme kraviny a ták. Je to vážně fajn. Hodně jsem se pohádala s kamarádkou, protože žárlí na mojí nejlepší kamarádku. Prý, že na ní seru, přitom jsme měli spolu jet nakupovat, a totálně se na mě vysrala. Ještě k tomu mám u ní spát, jsem zvědavá jak to bude probíhat. Hodně věcí se stalo, hezký a hnusný. Jedna z těch horších je, že se moje kamarádka vybourala se ségrou v autě. Naštěstí se jí nic nestalo a není v nemocnici, když mi to kamarádka oznámila vyhrkli mi slzy, měla jsem takový strach, v životě bych to nikomu nepřála aby se mu něco stalo, i tomu nejhoršímu člověku co mi ublížil.Pryč od tohohle tématu. Taky jsme stanovali, a šli jsme na benzínku, a potkali jsme člověka koho jsem zrovna potkat nechtěla. Byl to Té, jestli ještě víte(ten co mi před půl rokem napsal, jestli by u mě měl šanci). Machroval, to bylo maximálně vidět, a pořád se na mě koukal, kámoška mi to říkala. Takže tak no. Čeká mě celkem nabitých 14 dní. Musím si pomalu dávat do kupy věci, páč mamka mi dneska už do pokoje dala postel, a pomalu už zařizujeme takže, krabice a tuny izolepy čekají.
Ta naše, vždycky si jí pustíme do basů, a zpíváme všichni. Pohoda. Těším se na další den s nimi. Mějte se jak chcete.
emma.

Padá hvězda, něco si přej.

10. august 2011 at 21:19 | emma.
Bonjour,
Počasí stojí za starou belu. Včera byl takovej, zvláštní den. Opoledne jsem šla s kámoškama za klukama, tak jsme si tam sedli k nim a koukali na filmy, bylo to fajn. Až na to, že pršelo a kapalo mi na hlavu, jinak dobrý :DD Kámoška si vždycky vybere den na stanování. Takový debilní počasí nám vybere. Fakt, že jo. Stavěli jsme stan hodinu, protože je novej a člověk se v tom nevyzná, taky když k tomu nedaj blbci návod. Nakonec druhá kámoška ukecala mamku, a přijela za námi, 3 brunety vs. Jeden velikánský stan. Po hodině spolupráce, se dílo dodělalo. :DD Tak jsme si okolo ohně dali dvě židle co zbyli z minula, a jednu matraci, a seděli nanosili jsme si milion dříví, tak jsme zjistili, že ani jedna nemáme zapalovač . Takže dobrý, museli jsme zavolat klukům ať za námi příjdou, vezmou něco k pití a hlavně zapalovač. Dementi přišli až za hodinu, my tam vyklepaný, zmrzlí a oni vysmátý. Přinesly flašku vína, tak sme si to smíchaly s kolou. Seděli u VATRY jako kráva jak by řekl kamarád, a povídali o všem možným. Miluju tohle stanování. Koukali jsme na nebe plný hvězd. A najednou kamarádka zařvala, Padá hvězdá, ááá. Ona viděla jich viděla sedm a já jen jednu. Ale stejně jsem si něco přála, nádherý přání♥ Pak jsme mlely úplný hovadiny, kdo se nám líbí a táák. Nůů:) Kolem čtvrtý hodiny ráno jsme usly, a vzbudili se v sedm, tak jsme poklidili, schovali důkazy o existenci vína, a vyrazili domů. Pořád si ten článek čtu, a příjde mi strašně retardovaný, ale ničeho lepšího schopná nejsem zatím. :D Zítra půjdu do knihovny pro knížky, kónečně si počtu zase♥ A musím ještě na veterinu, moje štěkací potvora má asi zlomenou nohu, nemůže na ní chodit, ach jo :/
emma.
Ta dlouho hledaná♥^

Všude dobře, v converskách nejlíp.

8. august 2011 at 20:27 | emma.
Chow, Choooooooooooooooow !^
Já jsem domá, Nananá♥ Závidíš, to je dobře, protože to je dobře. Né vážně, jsem v pořádku, nepřeskočilo jen mám šilenou radost. Až na tu cestu ta byla brutální. Vyjeli jsme v 1 p.m a dorazili domů v 10 p.m :D Stály jsme asi tři hodiny v zácpě, já vynervovaná, že mi zavřou před nosem. Když jsme tam dojeli bylo tak 6 hodin. Hnala jsem z parkoviště, tou nejrychlejší chůzí. Vejdu do obchodu, a huba mi spadla na zem, překvapený a znechucený, jo to byl v tu chvíli můj pohled. Taky nesnášíte, když si jedete určitou věc koupit, a ostatní členové rodiny vám nutí úplně jinou věc která se vám vůbec nelíbí, a hledají vaše číslo bot, že za každou cenu vám to chce vnutit ? Já to nesnášim, byla jsem sklamaná a nasraná a ještě k tomu mi tam babička nutila converse s lebkama. :DD Tak jsem nakonec to vzdala a šla si projít krámy, šli jsme do MANGA kde maj ty šíleně drahý džíny, a zrovna měli slevy, koupila jsem si ryfle plísňáky zlevnění z dvou tisíc na dvě stovky, ááááááááá♥ Žádný hezký už neměly. Nůů. Tak jsme jeli domů, pocestě jsem se zeptala jestli by mi zastavili ještě v RENU taťka totiž říkal, že je tam určitě mají, protože mi je před čtyřma rokama tam kupoval. [Historie] Tak jsem tam šla a bylo půl 9, už měli před zavíračkou tak jsem si je tam zkoušela, byla jsem obklopená tak deseti krabicema, nejradši bych si vzala všechny, ale ne, mohla jsem jen jedny samozřejmě, tak teď dilema 20 minut jsem se tam rozhodovala, Bílí nebo Červený ? Ata prodavačka vynervovaná, prej Ty červený ti tak sluší vem si je a jdi :DD Tak jsem si je vzala, červený jsou stejně nejhezčí, neříkám to protože je mám, ale prostě jsou nejhezčí♥ Dneska jsem konečně viděla tu mojí pipinu, šli jsme ven, jak ona mi chyběla, když jsem jí viděla skočila jsem jí kolem krku. :D Ta na mě koukala, ale zmáčkla mě, že jsem se málem udusila :D Pak jela k babičce, tak jsem zbytek dne strávila doma u Sims 3♥ Stějně prší.
Milujů vás♥
emma.
Tumblr_lmvz756ohj1qj94yio1_500_large

Nikdo, fakt nikdo mi nechyběl víc než ty.

5. august 2011 at 21:36 | emma.
Chow,Chow.
Tak se mi pobyt, krátí v neděli ráno odjíždím, směr severní čechy, chňů. Po cestě se stavíme v Prahe [:DDD] ve fashion aréňě, jedu si tam koupit converse, jooooo♥. Strašně se těším, odpočítávám už i hodiny, jsem z toho tak odvázaná,že bych nejradši sedla na autobus a jela, ale stejně mi taťka bude chybět je bezkonkurenční. Ale maminka je beze mně doma úplně ztracená. Myla si hlavu a uklouzla, praštila se o vanu do hlavy, a má monokla. Ještě, že si nevyrazila zuby, štěstí měla. Ach, jo jak já chci domůů, kamarádi mi tak strašně chybí, každý den mi aspoň tisíckrát kamarádka zavolá, chybí mi moje alfa skvadrá.:/♥ Ale zase s bráchou je prča, maximální dneska nám táta napustil mini bazének, okolo jsou samí sousedi co mají za syny mega stylaře, tak jsem se rochňala v kraťasích a tričku :D Ale vždycky jsem do bazéénku skočila a vyskočila, párkrát mi to podjelo a spadla jsem, ale dobrýý, až na malinko nalomenej nehet fajn.:D Ale tak užívám,, zítra asi zase dřepění na zahradě, a v neděli cesta ve 29° domů, natěšená, narvaný sluchátka v uších, úsměv na tváři a spokojenost z krabice convers.♥ Nádherná představa. Kdyby ste nás viděli. Já u sebe v pokoji s noťasem a bratr na zahradě, to samí a to je mu 5. Jo, :DD Jinak jsem dneska vypila flašku piva, fůůj, pivo nesnášm ale měla jsem žízeň a nic po ruce nebylo. :D Kecy, prdy, beďary :D♥ Mějte se krásně, v pondělí se ozvu pokud cestu v autě přežiju.
Asta la vista..
+ Jakou barvu conversek by jste mi poradily ? ♥
Tumblr_lln79rn2ds1qbzy7oo1_500_large_large


achats.^

2. august 2011 at 19:37 | emma.
Chow,Chow.^
Tak konečně je krásně, krásný den na nákupy, háá, jely jsme dneska do města něco vyřídit a rovnou se taťka rozhodl, že mi něco chce koupit. Tak fáj proč né. Jeli jsme do NYer, velikánský to tam maj, paráda, tak jsem si koupila dvoje ryflový kalhoty, akorát jsou bílí a jsou na nic takový listy, zní to divně, ale jsou tak nádherný a originál, mm. Narost mam, potom jsem si koupila nádhernou košili a konečně, jsem sehnala trhaný ryflový kraťasy, áááá♥ Zamilovala jsem se asi do 10 kluků co jsem potkala, kdyby mi neprůsvitali přes kraťasy kalhotky bylo by to fajn. :D Dneska jsem zase viděla toho nádhernýho kluka co bydlí naproti, já jsem se z něj málem roztekla, takovej stylař, Košili,úzký šedý kalhoty, Nike, bejsku áách.♥ Já se sem vážně odstěhuju. :D Už jsem si vybrala i byt, kterej má výhled na celý město a na terase zabudovanej bazén, bude mě stát jenom 5 miliónů :DD Né v Jížních Čechách je nádherně :)♥ Právě jsme dogrilovaly, taťka dělal hamburgery, mm, má je výborný, jako v Emerice. Akorát jsem ráda, že zapnu kalhoty. Teď šel taťka na jedno, známe takže dvě, a potom budeme mít filmovej festival at home. Máme na programu 2012,Počátek, a ještě něco. Bude to fájn.
Mějte se jak chcete, ale chtějte krásně.:)
emma.
Tumblr_lp9r8tvwlc1qd3f5co1_500_large
Ta naše mladá.♥

bol brisé.^

1. august 2011 at 13:41 | emma.
Chow,Chow.^
Tak, už jsem tu přesně týden, a ještě jsem nevytáhla žádné letní oblečení, ach jo. Počasí, když je škola je nádherně, jak nastanou prázdniny je hned hnusně. Každý den vstávám v 7, já už to vážně nevydržím, už je toho na mě moc, hej. Ještě, že vás mám, miluju ty komentáře hlavně od mojí mladý. :P♥ Tak asi nekupovat nepojedem jak tak koukám, já toho tolik potřebuju, mám krizi, áá, potřebuju, košili, trička, mikiny, ryfle, podzimní bundu, boty. Mít tak milióny, bylo by to bombový. Ale to je jen sen. Jo, strašně se mi líbí boty vans, chtěla bych, chtěla bych converse, hovno bude. :D Chci, ale chtít by mohl každej. Pořád hledám písničky, vždycky jedem někam autem a hrajou nějaký novinky, a pak nevim jak se jmenuje, už jsem našla polovinu co jsem hledala, nanana♪♫. Bráška chce abych ho pořád zabíjela a potom dělala jakože mu jím mozek, cvokhaus hadr. :D Ještě k tou jsem ráno rozbila mísu, když jsem si z ledničky vyndavala kofolu a ten malej skřetto hned běžel vykdákat. :D Slepičí prdel to je, ale když to spí je k sežrání, ach jo. Happy Poper, jsem si zase vzpoměla když jsme jeli na Harryho Pottera 7. Relikvie smrti 2.část 3D :D Klidně ještě napíšu řadu a sedadlo. Nó tak když jsme tam šli tak tam šel jeden kluk a holky na něj řvaly, ty jsi ale Happer, prostě hlody jak prase, a v kině jsme sebou měli praky a stříleli po dědovi s pleškou co vypadal jako brumbál popcorn :D Pak uprostřed filmu jsme se divili proč nemáme popcorn :D Na to, že Harryho moc nemusím, tohle bylo nehorázně krásný, ty kouzla a všechno, nádherně udělaný. Perfekt :) Prostě jsou prázdniny skvělý, s kamarádkou každý den voláme po skype a domlouváme stanování, mám novej velkej stan, přjdou i kluci, vezmu něco k PITÍ :D:P a budeme zase sedět u ohně a pít, povídat si a rozbíjet žídle, dělat Vatru :D Áá, chybí mi to moje město, kámoši, akce, všechno. Chci domů :/♥
201001271540428371_large