July 2011

bonne nuit.^

29. july 2011 at 23:59 | emma.
Chow,Chow.^
Tak a týden už je skoro za námi, ještě mě čeká týden tady v ráji, a pak šup domů. Je tady nádherně, výletujeme, chodíme se koukat na tréninky fotbalistů, Aww. A v neděli jedeme nakupovat. :) Byla jsem nachcípaná, ale už jsem fit, asi jsem dostala chřipku z klimatizace, protože z ničeho jinýho ne. :DD Hned jak jsem přijela, bylo kolem 11 p.m. chtěla jsem si zalíst do pokoje a spát, protože prcek mě budí every day kolem 7-8. a to je pro mě peklo.Tak jsme ještě večer objednaly noťas a ráno kolem 10 jsme pro něj jeli. Teda řeknu vám je bombastickej, tatínek se překonal. :) Dneska jsme byli zase na hřišti, dorost trénoval na zápas, pak šel taťka k sousedům s bráškou a šli tam kolem 6 a vrátili se před chvílí, táta otevřel dveře a bežel na záchod, poprvý jsem ho slyšela zvracet, je mi ho líto, ale na druhou stranu se mi chce taky ...:D Pořád mi říká ať se nestydím a vezmu si cokoliv na co mám chuť, ale prostě to nejde, já nevím je to takový divný. :) Stejně mám skvělýho tátu, je skvělej, strašně mě mrzí, že s mamkou nebydlí spolu. Dneska mi zrovna mamka volala, že se příští týden stěhujeme do novýho domu, ááá po 7. letech snění o novém pokoji se mi to splnilo. Tak fajn. Bože, volala mi kamarádka, byla totálně opilá a říkala mi, jak potkala medvídka Pů na záchodě,že jí došel toaleťák a on jí donesl list. Já jsem nemohla. :D Ach jo, stejně je nejlepší, moje, moje.:)
ZzzZzzZzz.♥
emma.
Sweet-dreams_largeGood bye à 14 jours.^

23. july 2011 at 22:49 | Emma.^
Bonjour.^
Tak holátka moja, loučím se s vámi na 14 dní, v pondělí odjíždím k Tatínkovi, a vrátím se 7.8.^ Kontrolu uzavřu v pondělí, a ti co se nezapsali, mají smůlu [ Kromě táborníků, dovolenkářů, a čerstě nových Affilates.] Tak se tu mějte krásně, užívejte, snad vám výjde počasí.

Nazdar, Tě pic, Ádie.
Dam tadam, Dam tadadadadadada. ♥
Macmillerrrr_large
Mac Miller.♥

Sacrebleu.^

21. july 2011 at 15:48 | Emma.^
Bonjour^,
Můžeme mi někdo vysvětlit proč pořád prší ? Non. Tomu se dá říct prázdniny ? Non. Prší, chčije koza na plech. Už mi to počasí trošku leze na mozek. Potřebuju, nový boty, oblečení, nemám nic na sebe, nemám co číst,knihovna je zavřená do konče července. Co já budu u toho táty dělat ? Furt jen samí otázky, depky, hrabavky, v mrazáku žádná zmrzlina. Sacrebleu.Juch ! Mám originální lay, original, ♥. Nabrala jsem dvě nové affilates, takže tak, je to fajn. Bože nejsem ani schopná napsat inteligentní článek.Hodinky mi ještě nepřišli:/. Tik Tak Tik. Pořád do kola poslouchám remixy od Bombs Away. Vrr, jsou skvělý, Dubstep to je moje. Včera jsem viděla konečně sestřenici z Moravy, neviděla jsem jí dva roky, ale aspoň ty dvě hoďky jsme se viděli, blbly jsme venku, bylo to ta fajn. Strašně mi chybí, chtěla bych jí za ségru, škoda, že bydlí tak daleko. Non! Dala bych si Marshmallow a horkou čokoládu s tunou šlehačky, Já chci do Ameriky. Teenage drem. Tuc.Chtělo by to nový lay, protože má někdo celkem dost podobný, chci zas něco originálního, mysli mysli Pooh. :D♥ Příjdu si nějaká dementní, čekám a čekám na hodinky, každejch deset minut se ptám mámy, už jsou tady ? Už je ze mě taky dost na prášky :D Tak táta se šel včera prý podívat na notebook, jestli ho ještě mají, tak mi ho snad koupil, moh by no. Už je to půl roku. Slibotechna ! :D Né je skvělej, ale prostě slibotechna. Jeho manželka je kráva, která mě doposud nepřijala. Nechápu, měla by si to uvědomit, jsem prostě jeho dcera ať se bude snažit jakkoliv už to nezmění. Ach jo, pořád si vzpomínám na jejich svatbu jak jsem brečela 4 hodiny na záchodě, a chtěla se podřezat, nechtěla jsem aby táta s ní byl, chtěla jsem, aby byl s mámou. Už to jsou 4 roky, a pořád to v sobě dusím, jak já bych jí setřela, ale tátovi bych to neudělala je to skvělej chlap, ale nechá se od ní hodně manipulovat. Už s tím nic neudělám, bohužel.
Prší, prší,prší :/

Tumblr_loklsdff4n1qgss2lo1_500_large

Tiramisu, ou adoucir votre vie.^

19. july 2011 at 14:56 | E.^
Hey les gens^,
Nebyla jsem tu, neodpovídala na komentáře, z jediného důvodu, užívám si vacances !♥ Pořád někde stanujeme, lítáme venku, balíme kluky(:DD), chodíme na kolotoče a podnikáme akce. Juch,Juch! Předevčírem jsme stanovali,řeknu vám, to byla akce. :D Byl tam s námi spolužák, a udělal nám Vatru. :D Pobíhal okolo ohně a řval, to je vatra ty vole. Já z něj nemohla. Pak se rozpršelo zalezli jsme do stanu a kecali a kecali, záhadným spůsobej jsme usnuly.sacrebleu! Ráno jsme zaspai, takže nám vlak ujel, musely jsme na další čekat hodinu, když jsme dojeli tak jsme běželi přes celé město aby jsme tam na 9 byli, ouf na minutu přesně jsme to stihly. :P Tak jsem se dozvěděla, že Kate řekla Jess,že si o sobě moc myslím, přitom nemám důvod, jsem prý plochá, ksicht mám jak buldok, a že jsem tlustá. Tohle o mě řekla, holka co chodí jako kluk, nohy má jako já ruce, a když byla malá chtěla být kluk, a furt o sobě říká, jak je krásně hubená, né ona je vychrtlá. Diví se, že jí říkaj, že je děvka,když chodila s jedním klukem, který se s ní rozešel, tak si našla jinýho, a toho podvedla s tím prvním (kousla se s ním asi stokrát :D), potom si našla kluka s motorkou o 5 let staršího, tak co to je ? Ach jo, proč jsou lidi tak zlý ? Měli by se koukat jak se člověk chová, a né jak vypadá, nebo jestli má peníze, nebo nemá. Já jí mám ráda,nikdy bych jí neublížila, ale tohle vážně přehnala, moc. V pondělí jedu k tátovi, Kath sexy noťas mi de dneska koupit, pak ti napíšu jak moc je sexy. :D Dneska přijeli na týden příbuzný z moravy, tak konečně uvidím sestřenku těším se na ní.♥ Jinak jsem si dneska obědnala hodinky, jsou krásný úžasný.Look. mají i hezčí barvy,například červený, ale bílá se hodí ke všemu, a na ruce vypadají skvěle, příjdou mi zítra nebo ve čtvrtek, každopádně se na ně strašně těším.
Tahle písnička v neděli až do pondělního rána hrála u ohně, i ve stanu.♥ Sprostá, ale pěkná. :)
Bonjour.^

J'aime les vacances.^

14. july 2011 at 15:42 | Emma.^
Bonjour,
Le moustache!♥ Le moustache!♥ Le moustache!♥
Mám skvělou náladu, a omlouvám se, že jsem tu nebyla, furt někdelítám, a hledámpana dokonalého. :) Víte jak to myslím ?
Ach, Ach, jak já bych vám sem chtěla dát mojí fotku, ani nevíte jak, ale prostě nechci být středem posměchů, dozvěděl by se to někdo od nás, a někoho tu i špiním, a nechci aby se to někdo dozvěděl, asi chápete, že ?
S noťasem to vypadá bledě, psala jsem tátovi mejla, a on, že ho ještě nemá, přitom mi do telefonu říkal, jak už ho objednává. Mě by nevadilo kdyby mi honekoupil hned , tady jde o to, že mi říkal jak nemají peníze,přitom mají novou LCD televizi za 30 000 tak co to je? Jo, jo. Včera byla masakrová bouřka, prosvicovalo nám to okna jako blázen. Tak nám vypli i proud, zapálili jsme si svíčky, a s mamkou jsme si plánovali kam co dáme do našeho nového domu, stěhujeme se v září. Yum.^ Těším se, budu mít nádhernej pokoj. Hůů.♥´Řekněte mi, ale po pravdě, vám se to tu líbí, jak sem píšu jen svůj deník, nebo sem mám přidávat miliardu kusovek za den ? Takhle je to lepší, že jo ? Teda, alespoň pro mě. Nelíbí se mi když někdo přidává milion kusovek za den, kdo má potom hledat nějaký článek na čtení. No nemám pravdu ? I když každýmu se líbí něco jiného. :) Plánuju změnu laye, ale knírku je mi líto, vymyslím, nový lay i s knírkem, Yumi.^
Kachna > Rachna > Motokachna. Včera jsem šla s kamarádkou ven, a když jsme šli domů neuvěřitelně jí hrabalo, na každým kroku jsem se lámala smíchy, protože to prostě nešlo, na každýho dělala kvik kvik, utelko mi prase hele :D Bože, s ní někam jít ? Jedině mít pytel na hlavě, ale je fajn, známe seod 6 let, je jako moje ségra. [ Z toho ´jsem už fakt vyrostla MucQQ :DDD Bože ] Ví omě všechno, a zítra zas zas stanujeme. Těším se, měli jsme stanovat až v sobotu i s klukama , ale území zabrala máma, tak nevadí, jsem ráda, že nebudu zase "křenit". Ouf.
Oui Oui > J'ai raté le cochon :D:P♥ Tomu překladači se musím smát, co to přeloží za hovadiny. :)
je l'aime♥
E.^

J'aime la France, I love Paris.^

11. july 2011 at 11:47 | Emma.^
Bonne après-midi.^
Takže bych se chtěla omluvit za neaktivitu,ale může za to nevyspalost ze stanování. Ale je to strašně fajn, je mi fajn, je mi skvěle.♥ Já si ty prázdniny tak úžasně užívám. Chňu Chňu. Ze včera na dnešek jsme zase spali ve stanu, ale počasí se nám nějak vymstilo. Pff, asi do 4 do rána jsme seděli u ohně opekli si marshmallow.^ a probíraly kluky, kamarádce jsem se svěřila o Té, bála jsem se jí to říct, nechtěla jsem aby to někdo rozebíral, já to totiž nemám jaksi ráda. Ale už jsem to v sobě dusit nemohla. Tak vzala to skvěle, žádný narážky nic, ona by je ani neměla, protože je skvělá.♥ V sobotu zase stanujeme, jsem tam už jak doma, je to sranda, příjdou za námi i kluci, tak pokecáme. :) Dnešní ráno bylo skvělý kolem tý 5 hodiny ráno se rozpršelo a byla bouřka, já si jí užívala a kámoška se klepala . :D Napršelo nám do stanu, takže jsme jeli domů mokrý jak slepice, a aby toho nebylo málo, když jsme se rozdělili a já vyjížděla mega kopec vypadl mi 6x řetěz, to naštve ! Měla jsem sto chutí to kolo skopnout, ale ovládla jsem se :D Před chvílí jsem přišla z venčí, koupila jsem si kabelku takovou hnědo bílou, Aww.^ je krásná, protože se mi u jedný rozbil zip, a novej zip by mě stál jako nová kabelka, tak jsem si koupila novou, koukala jsem na ní už dýl. :) ♥ Jinak jsem v SONB a prohrávám, na plný čáře, ale nevadí ;) Mám to jen pro zábavu. :P
Za 14 dní vás opustím na 14 dní. :D Jedu k Tatínkovi a tý pipině. Snad už přijedu domů s mým Sexy noťasem Kath.♥ :DDD
Jsem asi tu dietu vzala moc vážně,vůbec nemám hlad, za den skoro nic nesním, a dělá mi problém vstát, dlouho chodit. Musím začít jíst, ale chci zhubnout. Chci, ale chtít by mohl každej.
E.^

Tumblr_lmkqk2r2d21qe49wpo1_500_large

Camping by the fire.^

9. july 2011 at 17:06 | Emma.^
Bonne après-midi.^
Tak jsem doma ze stanování, teda řeknu vám, že to byl nejlepší den za prázdniny, to fakt, že jo. Odpoledne když kámoška skončila brigádu, sme si zbalili věci a odnesli si je k nám na zahradu, kde budeme za měsíc bydlet. Tak sme si postavili stan, trošku jsme to roztrhli, tak co chcete když bruneta & blondýna staví stan. Bože, jak my sme se u toho zasmály, ještě jsme se namalovali a vyrazili jsme ven, potkali jsme dva kluky, vidělala jsem je poprvé v životě,ale kámoška je zná už dýl, nejsou od nás z města, ale stejně. Byli jsme si nakoupit ještě něco na večer do penny, a kluci nám tam hodily šprcky, když to ta ženská odpípala vzal tu krbičku dal jí je před obličej a řekl máme na večer víte, dneska to bude divoký. Já tam výtlem na celý obchoďak. Bože, když jsme se jich zbavily, šli jsme se projít a zakotvili v parku, kecali jsme a kole 12 jsme se rozhodli jít na zahradu, udělali jsme si ohniště a čekali až dorazí kámošky kluk a jeho kamarád. No a tak dál. Už mělu kraviny, stejně to nikdo nečte. Nespali jsme celou noc, a to je vše, pohádky je konec.
Dneska je zase zataženo, jsem strašně unavená, ale když zavřu oči, prostě neusnu nejde to, bohužel. Tak piju colu, mám tu párky v rohlíku. Relax. Vůbec mě nic nenapadá, mám vybitej mobil a mozek. Je mi strašný vedro a špatně. Takže dneska se nerozepíšu. Stejně to tady nikdo nečte. Budu dělat kontrolu affs, nikdy jsem jí nechtěla udělat, ale poloviny se tu neukázala měsíc.
Bonjoure.
E.^

I love to be loved.^

6. july 2011 at 12:24 | Emma.^
Bonjour chéris^,
Konečně začali prázdniny, je nádherně, venku svítí sluníčko a je nejmíň 25°. Pohodička. Předevčírem jsme šli se zase podívat na pouť, nikdo tam nebyl. Začalo pršet tak jsme se schovali pod stánek který patřil jednomu klukovi, skamarádili jsme se s ním a ještě s jeho dalším kámošem kterýmu patřil autodrom. Byla sranda, až do tý doby co se na jednoho kluka kamarádka pozvracela při centrifuze, Blé ! :DD Trapas tam měla. Hodně se rozpršelo tak sme dali autíčka do prostřed všichni do nic posedali a povídali si asi 2 hodiny. Probrali jsme snad všechno. Najednou tam přišli tři krásní kluci, že chtěj na autodrom [ Já mám na hezký kluky snad štěstí !! :D ]. Tak si to zaplatili a kluci nám dali 3 jízdy zadarmo. Dělali jsme kraviny jezdili, naráželi do sebe. Prostě idilka. A jeden si musel vybrat ke komu si sedne já jsem byla nejblíž tak šel ke mě. Podal mi ruku a řekl Ahoj, jmenuju se Filip, a jak ty? Áá proč je to všechno tak skvělý ? Byl krásnej, proč mám takový štěstí ? Nebo jen náhoda ? Kdo ví. Jinak aby toho nebylo dost, koupila jsem si vajíčka abych mohla dělat muffiny, zapoměla na ně, a jak jsme byli na autodromu házela jsem tam s taškou, takže jsem přišla domů a vajíčka rozbitý, fakt úžasný :D. Včera zase přijela kamarádka z Pardubic tak jsme šli ven, sranda jako vždy. Užívám si to. Koupili jsme si každá ty velikánský brejle, mám modro zelený srdíčka. Všichni si na nás ukazovali a my úplně vážný. Potom jsem potkala spolužáka kterýho jsem neviděla 5 let. Bylo to fajn ho po takový době vidět, strašně mi ve třídě chybí, vždycky jsem se na něj těšila a povídali jsme si, ach jo. Ale prázdniny se pěkně vybarvují :).
Dnešek je takovej línej den, pekla jsem zase muffiny,mňamka to je. Večer asi chystáme Family Grilling :D
Stejně mojí kamarádku nechápu, chodila s jedním klukem od nás ze třídy, není vůbec vyspělý v chování, vykašlal se na ní protože prý ho moc komandovala, což nebyla vůbec pravda, no a teď si našla skvělýho kluka který je z vyššího ročníku, teda už vyšel. A říká jak ho miluje, přitom se chce vrátit k tamtomu co jí tak ublížil ? Jojo lásce nezabráníš :)
Poslouchejte, a užívejte Léta, přece jen už je zase nádherně.
E.^

Pilgrimage is here.^

3. july 2011 at 10:34 | Emma.^
Bonjour chéris^,
Smutkové období vystřídalo skvělé, včera jsem byla s kamarádkou a ještě s holkama z béčka na kolotočích, nechala jsem tam snad pětikilo a je mi to teď líto, ale kolotoče jsou tady jednou za rok tak proč si je neužít. Už je to nějakej pátek co jsem byla ne break dance, a včera mě kamarádka ukecala protože nechtěla jít sama, tak proč ne, může být sranda. Když se to rozjelo tak jsem toho litovala, řvala jsem jako by mě vraždili. Všichni se koukali na nás a tleskali , smály se, to je strašná zábava, když se někomu chce zvracet. :D Aby toho nebylo málo přišel tam Té se svojí partou fotbalistů a čuměli na nás, mohly tam umřít smíchy. Když to skončilo, nebyla jsem moc sexy. Vlasy jak saxsána, takhle jsem vážně udělala dojem :)
Ale nevadí, dokážu se tomu zasmát, pořád jsem na něj naštvaná, kvůli tý scéně co mi udělal. Pak jsme šli asi 6x na autíčka a jezdili tam s náma úžasní kluci a řvali pojď narazíme do 3, dělej. Samozdřejmě trojku jsem měla já. :D Pak když jsme se vyřádili tak jsem s tím jedním klukem kecala, a dal mi svoje číslo a facebook. Té to všechno viděl, hodil po mě pohled co to jako děláš ? Vždyť s ním nechodím, můžu si dělat co chci, nemá se ke mě takhle chovat. Pak jsme šli na střelnici a kluci mi vystřelili na památku ovečku Shaun a podepsali se mi na né lihovkou na památku,mám jí na baťohu. Všechno se mi zdálo jako by to byl sen, vždycky jsem snila, že potkám fajn kluky někde jinde než ve škole nebo v parku, a stalo se. Protože o prázdninách se to tu krásnýma klukama jenom hemží. Dneska jsme měli jít na pouť zase, ale prší takže asi nepůjdeme. Včera se k nám připojila KATE a dělala jako by nic nikdy neřekla, ignorovala jsem jí, jen ať si přileze, mě nikdo ubližovat nebude, od školky jsem si toho zažila dost. Udělala jsem si nový lay, v picniku jak tam jsou takový ty samolepky, tak tak byli ty kníry, tak sem neodolala, je jednoduchej a to byl záměr, v jednoduchosti je krása :)
Moje drahá a milovaná Kathleen. Už spolu blogaříme rok, rok skvělých hlášek, rok skvělých komentářů, jsi skvělá, úžasná, vždycky jsem si přála kamaríádku která mě podrží a řekně, že to bude dobrý. Škoda, že se neznáme, strašně bych tě chtěla poznat. Miluju tě Budějčanko moje ! ♥
Jdu si píct Muffiny, všechny vás miluju !
michelle. tvoje písničky jsou strašně krásný, a nakažlivý, řekni mi kam na to chodíš ? Si skvělá ! ♥
E.^

Rána, kterou zasadil přítel, se nehojí.^

2. july 2011 at 10:32 | Emma.^
Bonjour chéris^,
Dneska je den na hovno [ Pardón ], dozvěděla jsem se tak strašnou věc, že kvůli ní brečím a brečím. Protože tohle bych v životě nečekala, je to rána pod pás. Cítím se tak myzerně využitá. Pořád jenom lhaní a lhaní. Dneska jsem šla s kamarádkou se projít ven, všechno se zdálo tak fajn, šla jsem s ní na vlakové nádraží protože v 8 jí jel vlak pryč k babičce. Došla jsem domů a zapla si FB zítra mi má přijet kamarádka. Víte co dáme jim jména aby ste to víc pochopili. Takže mi Jess napsala, že u ní dneska byla Kate [ Vymyšlené jména ] a ještě dva kluci ze třídy. Ten den jsem měla jet s nimi ale nejela jsem protože jsem původně měla jet k taťkovi, ale zrušilo se to. No tak prý kecali a z ničeh nic Kate řekla. No já jsem celkem ráda, že s námi nejela, já jsem jí nikdy neměla ráda. A kluci dvojhlasem no je to píča, je plochá a hnusná. Jess nebyla schopná slova a všechno mi vylíčila. Teď tady brečím a je mi to tak líto. Měla jsem jí za skvělou kamarádku, známe se od 1. třídy a nikdy jsme mezi sebou neměli probléma teď se stane tohle ? To už je na mě moc. Byla jsem jí dobrá abych jí půjčila peníze, půjčovala věci a ostatní. Jak jsem jen mohla být tak najivvní, ani nevíte jak mi je. Je mi tak do breku. Jess mě na skypu utěšuje ale brečím čím dál víc. Strašně to zabolí. když člověku věříte a říkáte si všechno. Ještě mi Kate píše jak mě má ráda, že jsem její zlato a teď tohle ? Je mi z toho nanic nanic a nanic. Předevčírem jsem potkala Té [ Popravdě se jmenuje Tom ] .. Šli jsme naproti nim a on si šel se svojí skvadrou. Nepozdravila jsem ho, protože jsem nevěděla, jestli ho mám vůbec pozdravit. Když jsme ho přešli zařval .. Tak snad Ahoj ne ? Nebo to je to tak těžký říct ? Řekla jsem mu teda ČAU. A on .. Jéé tak to byla vážně uspokojující odpověď, si se překonala ty frajerko ..
Takže jsem si to u něj posrala, ale zase mě zamrzelo, že se hned uráží jenom kvůli pozdravu. K tátovi nakonec nejedu.
Až za 14 dni, pro ten notebook. Budu mít červenej. :P
Občas uděláme věci kterých,časem litujeme, ale občas ostatní ublíží nám.
E.^